Čas na serveru 20:36:50

Jan Kojan
Zátiší s vejci

Id: 69616

Zátiší s vejci

  •  / Zátiší s vejci / Jan  Kojan

olej/plátno, rozměr 32,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1634x

Vyvolávací cena:

12 500