Čas na serveru 01:01:34

Jan Konůpek
Konvolut dvou kusů

Id: 98119

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jan Konůpek

1) lept/papír, rozměr tisku 34 x 27 cm, signováno vpravo dole, roztržený list; 2) lept/papír, rozměr tisku 17,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole; vše volně loženo, nerámováno, PO

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:

19.10.2017, 19:54:00

11.10.2017 16:00 1 500 Kč