Čas na serveru 12:17:54

Jan Kristofori
Hodiny

Id: 10503

Hodiny

  •  / Hodiny / Jan Kristofori
  •  / Hodiny / Jan Kristofori
  •  / Hodiny / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2431x

Vyvolávací cena:

7 500