Čas na serveru 03:47:21

Jan Kristofori
Sonáta v modrém

Id: 317401

Sonáta v modrém

  •  / Sonáta v modrém / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2137x

Vyvolávací cena:

37 100

Účastníci: 20

Příhozy: 48