Jan Preisler
Múzy
Id: 477502
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 32,5 x 19 cm, značeno pozůstalostním razítkem na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 786x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
2024,05-1,14,20,09,00
minimální příhoz 500 Kč