Čas na serveru 14:12:27

Jan Preisler
Studie ženy

Id: 408603

Studie ženy

  •  / Studie ženy / Jan Preisler

pastel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po obvodu papíru trhliny

zobrazeno: 1410x

Vyvolávací cena:

15 500