Čas na serveru 05:14:02

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 240309

Loutnistka

  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin
  •  / Loutnistka / Jan Rapin

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, v obraze drobné vytlačeniny, stav viz foto

zobrazeno: 1443x

Vyvolávací cena:
2 800

16 000