Čas na serveru 22:17:48

Jan Slavíček
Chaloupka

Id: 48601

Chaloupka

  •  / Chaloupka / Jan Slavíček
  •  / Chaloupka / Jan Slavíček
  •  / Chaloupka / Jan Slavíček

suchá jehla/papír, velikost tisku 12 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2209x

Vyvolávací cena:
800

1 401