Čas na serveru 13:53:01

Jan Slavíček
Z Itálie

Id: 263601

Z Itálie

  •  / Z Itálie / Jan Slavíček
  •  / Z Itálie / Jan Slavíček
  •  / Z Itálie / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6361x

Vyvolávací cena:

6 700