Čas na serveru 08:11:57

Jan Štěpánek
Cesta kolem světa za 80 dní, III.

Id: 483403

  •  / Cesta kolem světa za 80 dní, III. / Jan Štěpánek

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, publikováno v Magazínu Komety, str. 66, 1991, nakl. Comet Praha, značeno a popsáno na zadní straně, volně loženo

zobrazeno: 2418x

Vyvolávací cena:

8.4.2024, 20:33:00

13.3.2024 20:34 3 500 Kč