Čas na serveru 01:19:03

Jan Sytař
Kompozice

Id: 1501501

Kompozice

  •  / Kompozice / Jan Sytař
  •  / Kompozice / Jan Sytař
  •  / Kompozice / Jan Sytař

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1986x

Vyvolávací cena:
2 800

2 900