Čas na serveru 12:44:03

Jaro Procházka
Liege

Id: 75802

Liege

  •  / Liege / Jaro Procházka
  •  / Liege / Jaro Procházka
  •  / Liege / Jaro Procházka
  •  / Liege / Jaro Procházka

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3256x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 48