Čas na serveru 04:04:53

Jaro Procházka
Na Rusavě

Id: 13105

Na Rusavě

  •  / Na Rusavě / Jaro Procházka

olej/plátno, rozměr 63 x 82 cm, signováno vlevo dole, doporučeno čistit, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 3360x

Vyvolávací cena:

31 000