Čas na serveru 09:20:01

Jaro Procházka
Posázaví

Id: 43

Posázaví

  • Jaro Procházka - Posázaví / Posázaví / Jaro Procházka

rozměr 71 x 103 cm, olej/plátno, signováno PD, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 4447x

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

17.7.2012, 20:20:00

17.7.2012 15:19 12 500 Kč