Čas na serveru 04:53:24

Jaro Procházka
Pražský motiv

Id: 246915

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Jaro Procházka

olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 2134x

Vyvolávací cena:
2 200

9 500