Čas na serveru 08:31:15

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Tetřev

Id: 231106

Tetřev

  •  / Tetřev / Jaromír Sedláček - Hauptmann

olej/lepenka/podloženo kartonem, rozměr cca 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 1573x

Vyvolávací cena:

21 060

Příhozy: 56