Čas na serveru 14:48:26

Jaromír Seidl
Pokušení

Id: 54408

Pokušení

  •  / Pokušení / Jaromír Seidl
  •  / Pokušení / Jaromír Seidl
  •  / Pokušení / Jaromír Seidl

olej/plátno, rozměr 114 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, velmi dekorativní rám, oděrky na rámu, lehce uvolněné aplikace, původní stav

zobrazeno: 5087x

Vyvolávací cena:

28 100