Čas na serveru 00:09:47

Jaromír Seidl
Úpa

Id: 31701

Úpa

  •  / Úpa / Jaromír Seidl
  •  / Úpa / Jaromír Seidl
  •  / Úpa / Jaromír Seidl
  •  / Úpa / Jaromír Seidl
  •  / Úpa / Jaromír Seidl

olej/lepenka/plátno, rozměr 65 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, lepenka s malbou lokálně poškozena, obraz volný v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2623x

Vyvolávací cena:

8.9.2016, 22:00:00

8.9.2016 9:58 3 500 Kč