Čas na serveru 16:27:11

Jaromír Stretti - Zamponi
Pražský hrad

Id: 147515

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Jaromír Stretti - Zamponi

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1801x

Vyvolávací cena:
800