Čas na serveru 04:48:56

Jaroslav Dvořáček
U koní

Id: 2409

U koní

  •  / U koní / Jaroslav Dvořáček

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2048x

Vyvolávací cena:
900

3 300