Čas na serveru 06:47:29

Jaroslav Grus
Letní den

Id: 200101

Letní den

  •  / Letní den / Jaroslav Grus
  •  / Letní den / Jaroslav Grus
  •  / Letní den / Jaroslav Grus

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 222x

Vyvolávací cena:

4 200

2019,09-1,04,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu