Čas na serveru 12:32:53

Jaroslav Grus
Letní den

Id: 200101

Letní den

  •  / Letní den / Jaroslav Grus
  •  / Letní den / Jaroslav Grus
  •  / Letní den / Jaroslav Grus

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 415x

Vyvolávací cena:

4 800