Čas na serveru 23:38:19

Dívka s kyticí

Id: 150303

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí /
  •  / Dívka s kyticí /
  •  / Dívka s kyticí /
  •  / Dívka s kyticí /
  •  / Dívka s kyticí /

olej/překližka, rozměr 45 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba na několika místech

zobrazeno: 1302x

Vyvolávací cena:

12 000