Čas na serveru 09:10:24

Jaroslav Herbst
Krajina

Id: 150306

Krajina

  •  / Krajina / Jaroslav Herbst
  •  / Krajina / Jaroslav Herbst
  •  / Krajina / Jaroslav Herbst

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 444x

Vyvolávací cena:

2 600