Čas na serveru 10:28:28

Květinové zátiší

Id: 205608

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /
  •  / Květinové zátiší /
  •  / Květinové zátiší /

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1316x

Vyvolávací cena:
2 800

3 100