Čas na serveru 06:36:19

Jaroslav Herbst
Kytice

Id: 199005

Kytice

  •  / Kytice / Jaroslav Herbst
  •  / Kytice / Jaroslav Herbst
  •  / Kytice / Jaroslav Herbst

olej/plátno, rozměr 79 x 61 cm, neznačeno, na zadní straně autorovo věnování, novodobě rámováno

zobrazeno: 1290x

Vyvolávací cena:

13 000