Čas na serveru 08:47:47

Kytice

Id: 199005

Kytice

  •  / Kytice /
  •  / Kytice /
  •  / Kytice /

olej/plátno, rozměr 79 x 61 cm, neznačeno, na zadní straně autorovo věnování, novodobě rámováno

zobrazeno: 2241x

Vyvolávací cena:

13 000