Čas na serveru 06:46:56

Jaroslav Herbst
Kytice

Id: 199005

Kytice

  •  / Kytice / Jaroslav Herbst
  •  / Kytice / Jaroslav Herbst
  •  / Kytice / Jaroslav Herbst

olej/plátno, rozměr 79 x 61 cm, neznačeno, na zadní straně autorovo věnování, novodobě rámováno

zobrazeno: 914x

Vyvolávací cena:

4 600

2019,09-1,02,19,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu