Čas na serveru 23:15:13

Kytice

Id: 150301

Kytice

  •  / Kytice /
  •  / Kytice /
  •  / Kytice /

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 1383x

Vyvolávací cena:

10 000