Čas na serveru 00:14:33

Pražský hrad

Id: 152225

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad /
  •  / Pražský hrad /
  •  / Pražský hrad /

olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, nesignováno, oděrky na rámu, volné v rámu, lehce poškozená malba

zobrazeno: 1473x

Vyvolávací cena:

10 500