Čas na serveru 09:25:04

Jaroslav Horejc
Noc

Id: 249404

Noc

  •  / Noc / Jaroslav Horejc
  •  / Noc / Jaroslav Horejc

patinovaná sádra, celková výška plastiky 58 cm, značeno a datováno Horejc 1944 ve spodní části, drobné oděrky v povrchu,po

zobrazeno: 9703x

Vyvolávací cena:

9 000