Čas na serveru 01:56:21

Jaroslav Klápště
Vesnička

Id: 373502

Vesnička

  •  / Vesnička / Jaroslav Klápště

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2960x

Vyvolávací cena:
1 800

14 100

Příhozy: 48