Čas na serveru 01:37:35

Jaroslav Klápště
Zátiší se džbánem

Id: 311806

Zátiší se džbánem

  •  / Zátiší se džbánem / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3877x

Vyvolávací cena:

65 000