Čas na serveru 14:25:53

Jaroslav Kotas
Kréta, Heraklion

Id: 445302

Kréta, Heraklion

  •  / Kréta, Heraklion / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 572x

Vyvolávací cena:

12 000