Čas na serveru 01:02:48

Jaroslav Kotas
Z Malé strany

Id: 206403

Z Malé strany

  •  / Z Malé strany / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 55 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2470x

Vyvolávací cena:

19 000

Příhozy: 51