Čas na serveru 06:18:03

Jaroslav Malý
Mynsk Gubernia

Id: 414

Mynsk Gubernia

  •  / Mynsk Gubernia / Jaroslav Malý

olej/karton, rozměr malby 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, obraz čištěn, rám v perfektním stavu

zobrazeno: 1927x

Vyvolávací cena:
1 700

1 800