Čas na serveru 17:19:14

Jaroslav Mandl
Časoprostor

Id: 436802

Časoprostor

  •  / Časoprostor / Jaroslav Mandl

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 1203x

Vyvolávací cena:

15 000