Čas na serveru 09:54:56

Jaroslav Panuška
Jan Žižka

Id: 193203

Jan Žižka

  •  / Jan Žižka / Jaroslav Panuška

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2575x

Vyvolávací cena:

3 100