Čas na serveru 19:03:12

Jaroslav Panuška
Na rybníku

Id: 238203

Na rybníku

  •  / Na rybníku / Jaroslav Panuška

olej/dřevo, rozměr 18 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, kolem roku 1890, práce z Akademie, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2326x

Vyvolávací cena:

13 500