Čas na serveru 08:53:05

Jaroslav Paur
Krajina

Id: 64804

Krajina

  •  / Krajina / Jaroslav Paur
  •  / Krajina / Jaroslav Paur
  •  / Krajina / Jaroslav Paur

olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2568x

Vyvolávací cena:
500

4 988