Čas na serveru 06:06:53

Jaroslav Procházka
Konvolut dvou kusů

Id: 26508

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jaroslav Procházka

1) Sedící dívka, kombinovaná technika/papír, rozměr 31 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav; 2) Dívka v klobouku, kombinovaná technika/papír, rozměr 7,5 x 6 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2042x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

14.4.2016, 20:33:00

13.4.2016 22:12 1 200 Kč