Čas na serveru 09:07:27

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Jaroslav Pukl
Zvíkov

Id: 234602

Zvíkov

  •  / Zvíkov / Jaroslav Pukl
  •  / Zvíkov / Jaroslav Pukl
  •  / Zvíkov / Jaroslav Pukl

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 616x

Vyvolávací cena:

2020,03-1,09,19,32,00
( 9.3.2020, 19:32:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.