Čas na serveru 18:28:00

Jaroslav Serpan
DHMOK

Id: 18701

DHMOK

  •  / DHMOK / Jaroslav Serpan
  •  / DHMOK / Jaroslav Serpan
  •  / DHMOK / Jaroslav Serpan

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 23.9.73, nerámováno, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 2563x

Vyvolávací cena:
15 000

74 000