Čas na serveru 12:44:42

Jaroslav Serpan
UBS 40

Id: 34118

UBS 40

  •  / UBS 40 / Jaroslav Serpan
  •  / UBS 40 / Jaroslav Serpan
  •  / UBS 40 / Jaroslav Serpan
  •  / UBS 40 / Jaroslav Serpan

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 67 x 48 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno 1972, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:
10 000

12 000