Čas na serveru 06:44:39

Jaroslav Šerých
Figury

Id: 52201

Figury

  •  / Figury / Jaroslav Šerých
  •  / Figury / Jaroslav Šerých
  •  / Figury / Jaroslav Šerých

kombinovaná technika/papír, rozměr 75 x 55 cm, signováno uprostřed, PF 2012, věnování, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1695x

Vyvolávací cena:

6.4.2017, 21:43:00

6.4.2017 21:37 2 000 Kč