Čas na serveru 22:49:37

Karel Šimůnek
Vojevůdce

Id: 181718

Vojevůdce

  •  / Vojevůdce / Karel Šimůnek
  •  / Vojevůdce / Karel Šimůnek
  •  / Vojevůdce / Karel Šimůnek

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 59 x 42,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1372x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900