Čas na serveru 15:18:25

Jaroslav Špillar
Spící děvče

Id: 266

Spící děvče

  •  / Spící děvče / Jaroslav Špillar

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 55 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1901, obraz je volný v rámu, na obraze i rámu drobné oděrky, jedná se o velmi kvalitní dílo malíře chodských námětů, celkový dojem umocňuje původní secesní rám, ač drobně poškozen, kvalitu obrazu potvrzuje evidenční číslo z výstavy na rubové straně

zobrazeno: 2886x

Vyvolávací cena:
14 000

14 000

13.3.2013, 21:10:00

12.3.2013 15:11 14 000 Kč