Čas na serveru 10:44:09

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 152201

Akt

  •  / Akt / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/plátno/překližka, rozměr 70 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně autorův přípis pravosti

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:

21 000