Čas na serveru 02:03:18

Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící

Id: 27405

Ležící

  •  / Ležící / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1224x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

18.10.2016, 20:45:00

18.10.2016 20:27 2 200 Kč