Čas na serveru 11:28:53

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 45204

Španělka

  •  / Španělka / Jaroslav Veris (Zamazal)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1622x

Vyvolávací cena:

1 100