Čas na serveru 12:23:59

Jaroslav Veris (Zamazal)
Surrealistické kompozice

Id: 2081

Surrealistické kompozice

  •  / Surrealistické kompozice / Jaroslav Veris (Zamazal)

kresba perem/papír, velikost listu 49 x 33 cm, signováno uprostřed dole, drobné poškození listu, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1048x

Vyvolávací cena:

2 300