Čas na serveru 23:28:33

Jindra Husáriková
V manéži

Id: 1494

V manéži

  •  / V manéži / Jindra Husáriková

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, původní stav

zobrazeno: 1975x

Vyvolávací cena:
11 000

17 500