Čas na serveru 07:15:13

Jindra Kocourek
FORD

Id: 380905

FORD

  •  / FORD / Jindra Kocourek
  •  / FORD / Jindra Kocourek
  •  / FORD / Jindra Kocourek

olej/deska, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno

zobrazeno: 1296x

Vyvolávací cena:

6 610

2022,11-1,28,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu